poniedziałek, 8 kwietnia 2013

KONKURS: Retro Zagadka!

Jesteś kreatywny, lubisz mroczne tajemnice i kochasz dobre kryminały? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Weź udział w naszej Retro Zagadce i stwórz zbrodnię doskonałą!
Co trzeba zrobić?

Wystarczy napisać krótki kilkuzdaniowy scenariusz zagadkowego morderstwa, którego nikt nie będzie w stanie rozwikłać!

Przykład: Na środku pustyni leży nagi martwy mężczyzna. Dookoła nie ma nikogo. W dłoni mężczyzny znajduje się spalona zapałka. Co się stało?


Gotowy scenariusz wraz z rozwiązaniem zagadki należy przesłać do końca kwietnia na adres: retrokryminal@blogspot.com. W temacie wpisujcie: „Retro Zagadka”.

Nagrody


Na autorów najlepszych zagadek czekają rewelacyjne retro-nagrody – sześć książek z serii „Alibi” ufundowanych przez Instytut Wydawniczy Erica, trzy egzemplarze powieści „W otchłani Imatry” oraz komplet pięciu czasopism „Coś na Progu„ (2-6 numer) od Wydawnictwa Dobre Historie!

 

Dodatkowo najlepsze pięć zagadek znajdzie się na specjalnych kartach do gry, którą planujemy wydać jesienią wraz z premierą drugiego tomu przygód detektywa Metodego Kobyłkina, pt. „Pierścień węża”!Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie zbrodnię, która nie da nam spać po nocach! :)
 

3 komentarze:

 1. Co z pięcioma bonusowymi kartami z preorderu Cosia #4? Miały najpóźniej przylecieć z Cosiem #6, Cosiu jest, a kart nie ma? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jurorom radzę zaopatrzyć się w karciankę pt Czarne Historie, bo tam właśnie takie zagadki są. I jestem niemal pewna że ludzie będą szukali "inspiracji" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karciankę mamy i przeróżne mroczne historie są nam znane! :) Ale będziemy czujni! :)
   Karty będą, ale niestety później niż planowaliśmy. Za to ozdobione świetną grafiką i również bonusowo kilka z Waszymi pomysłami:)

   Usuń